33/12.5R15
SKU
LRTK006
Brand
Tomket
Width
33mm
Profile
12`5
Size
15 inch
Tyre Size
33/12.5R15
LI/SS
108Q
Side Wall
White Lettering
Run Flat
No
R3009
33/12.5R15 Tomket MT 108Q
Tomket
12 in stock